Lampáreň Lampáreň.

Alebo kto alebo čo mi pije krw.

Nechal som si namontovať LPG do auta. Bohužiaľ som zvolil neskutočného fušera čo to spravil nielen šlendriánsky ale i zle.
Dôrazne pred ním varujem. Je to AUTOCENTRUM VSETÍN - LÁZKY pán Hučík. Auto trhá, nestíha maximálny výkon, smrdí plyn a je to remeselne odfláknuté. V zime je problém to naštartovať viz video. Klasická ukážka prečo si ľudia nechcú prerábať auto na LPG. A pritom sa to dá spraviť tak že nepoznáte rozdiel. A nieje to ani o moc drahšie. Môžem dodať kontakt.
A tu je Tragédia o 13 dejstvách o tom, ako mi fušer prerábal auto na LPG. (= popis prúserov)


Na pobavenie:
Na stránkach obce Valašská Senice som našiel pekný obežník. Predávam ho (tak ako je uvedené v tom dopise) aby ste sa poučili...Názorne ukazuje superkorektnosť, stupiditu a alibizmus našej civilizácie. Už je načase aby to tu prevzali číňania.
Obežník Mikuláš.
Navrhujem aby sa na nože písalo: Pozor nástroj obsahuje ostré hrany! Môže dôjsť k poraneniu. Nenechávajte deťom ako hračku.
Už som na krabicovom mlieku videl nápis:"Pozor obsahuje mlieko!". Skúste sa podívať na to svoje doma...
Už si ani niesom istý či to je až tak k smiechu.


Kulvánek-
Pekne ma vytáča keď mi niekto napíše dopis alebo e-mail a v ňom ma osloví: "Vážený pán Kulvánek....." Príjde mi to ako vrchol nevšímavosti a to predovšetkým v prípade, že som tomu človeku dal svoju vizitku, prípadne píše e-mail na adresu kluvanek@..... Vec je o to komickejšia, že ŽIADEN Kulvánek v tomto vesmíre, ani širokom okolí NEEXISTUJE. Schválne sa skúste spýtať strýčka GOOGLE čo vie o objekte s menom kulvánek. Všetky odkazy ktoré nájde, sú vizitky ďaľších ignorantov, ktorí nevedia napísať meno všeobecne známej osoby (matematika či rektora). Jediné čo ma na tom teší je, že vidím, že s tým nemám problém len ja sám. :-)
Tak a hlásim ďalšie prírastky do rodiny KULVÁNKOVÝCH. Máme tu istého slovenského horolezca ktorý dáva rozhovor vo filme "Stopy na hrebeni" od Paľa Barabáša a v záverečných titulkoch je aj jeho meno: IVAN KULVÁNEK. ďalej tu máme istého českého podnikateľa ktorý sa vo výpise z obchodného registra chameleónsky vydáva raz za Jakuba Kulvánka a potom zas Kluvánka. Hamba mu!